Держпродспоживслужба України Тел.: +38044 – 279-49-48       

ДНДІЛДВСЕ Тел.: +38044 – 377-53-85       

Easy to starts

Почніть звідси

Знання озброює -
запобігти ЗВД ВРХ
...

зареєструватись
Forum Support

Картографія

Візуалізація загроз та викликів
ЗВД ВРХ..
.

переглянути

Great docs & support

Довідкові матеріали

Актуальні публікації, аналітика та
рекомендації експертів...

скористатись

Фахівці науково-дослідного молекулярно-генетичного відділу ДНДІЛДВСЕ (Марущак Л.В. та Сушко М.І.) пройшли Регіональний тренувальний курс з молекулярних методів дослідження по ранньому виявленню та швидкому підтвердженню віспа вірусних інфекцій (Заразний вузликовий дерматит ВРХ (Lumpy Skin Disease)) у тварин (Regional Training Course on Early and Rapid Detection and Confirmation Pox Virus Infection in Animals), який проводився у Відні, Австрія, під егідою Міжнародної Агенції з Атомної Енергетики (МАГАТЕ) та FAO (проект RER/9/137) – Зміцнення національного потенціалу в сфері реагування за надзвичайного стану під час ядерної та радіологічної небезпеки.

Перший курс навчання проходив 15-19 серпня, другий – 22-26 серпня 2016 року.

На тренінгу відпрацьовано молекулярно-генетичні методи виявлення Capripoxvirus інфекцій з подальшим проведенням диференційної діагностики Sheep poxvirus (SPPV), Goat poxvirus (GTPV) та Lumpy skin disease virus (LSDV).

По завершенню навчання українські фахівці отримали в подарунок реагенти для діагностики Заразного вузликового (нодулярного) дерматиту ВРХ та віспавірусних інфекцій молекулярно-генетичними методами.

Інші інформаційні системи та ресурси

Відвідувачі

На сайті 88 гостей та 0 користувачів

На верх