Держпродспоживслужба України Тел.: +38044 – 279-49-48       

ДНДІЛДВСЕ Тел.: +38044 – 377-53-85       

ВЕТЕРИНАРНІ ВИМОГИ
щодо імпорту в Україну об'єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду

Пункт 1.1. Ветеринарних вимог щодо імпорту в Україну племінної і користувальної великої рогатої худоби вказує, що до ввезення в Україну допускається здорова племінна велика рогата худоба, народжена і вирощена в країні-експортері, вагітністю не більше 5 місяців, не вакцинована проти бруцельозу, ящуру, лептоспірозу, чуми великої рогатої худоби, яка виходить з господарств і адміністративних територій, вільних від заразних хвороб тварин, у тому числі: заразного вузликового дерматиту великої рогатої худоби - протягом останніх 3 років на території країни.

Пункт 2.1. Ветеринарних вимог щодо імпорту в Україну сперми биків-плідників вказує, що до ввезення в Україну допускається сперма биків-плідників, отримана на підприємствах штучного запліднення, що перебувають під постійним контролем державної ветеринарної служби країни-експортера.

Пункт 2.2. Сперма виходить з підприємства (станції, центру і ін.) та адміністративної території, офіційно вільних від заразних хвороб тварин, у тому числі: заразного вузликового дерматиту великої рогатої худоби - протягом останніх 12 місяців на території країни.

На верх